Den otevřených dveří 2014

Den otevřených dveří 2014 akce

V pátek 17. října bylo v našem zařízení nebývale rušno - uspořádali jsme zde Den otevřených dveří. Na tuto událost jsme pozvali prostřednictvím plakátů rozvěšených po okolních vesnicích všechny známé našich uživatelů, jejich opatrovníky, bývalé zaměstnance, představitele zastupitelstev obcí, které přispívají na naši činnost, a další lidi, kteří mají zájem podívat se, jak se žije v takovém domově pro seniory či domově pro osoby se zdravotním postižením a dozvědět se informace a způsobu poskytování služeb.

Pro všechny, kteří k nám zavítali, jsme měli nachystané malé občerstvení. K poslechu nám na harmoniku zahrál pan Bělaška a pan Jašek z Osíčan. Těm se u nás tak líbilo, že odmítli i nabízenou odměnu :). V přestávkách mezi písněmi jsme si všichni zasoutěžili v tombole (děkujeme všem, kteří přinesli cenu do tomboly!). Zájemce jsme také provedli naším zařízením a prezentovali jsme jim naše plány do budoucna, především ty, které se týkají transformace Domova pro osoby se zdravotním postižením.

Jsme přesvědčeni, že letošní Den otevřených dveří se opět vydařil a předem všechny srdečně zveme na další ročník, který se s úderem podzimu jistě znovu uskuteční :).

Vytvořeno: 12. 11. 2014
Poslední aktualizace: 4. 1. 2017 9:35